آخرین اخبار

پیام مدیریت

شرکت باند و گاز لطیف از سال 1385 تا کنون به لحاظ کمی و کیفی جزو 5 تولید کننده برتر صنعت باند و گاز کشورمی باشد. مفتخریم که توانسته ایم با راه اندازی این مجموعه و با تولید محصولاتی با کیفیت به مصرف کنندگان خدمت نماییم.
شرکت باند و گاز لطیف طی ده سال اخیر با توسعه فعالیت های همه جانبه نسبت به راه اندازی و برقراری سیستم مدیریت نوین توفیق یافته است. اقدامات انجام شده در این راستا شامل اجرای مدیریت استراتژیک، برقراری مدیریت زنجیره ی تامین و راه اندازی E.R.P.  بوده است.
ما با تعیین اهداف قابل وصول و در نهایت رسیدن به آن اهداف، تغییرات چشمگیر و موثری را در تاریخچه شرکت باند و گاز لطیف ایجاد نمودیم. از بدو تاسیس شرکت تا کنون، تعهد به کیفیت از مهم ترین اهداف شرکت بوده است ، برای ارتقای خط تولید تلاشی موثر و کارامد را در دستور کار گذاشتیم و سرمایه گذاری را به منظور توسعه ی محصولات جدید و بهبود کیفیت توسعه دادیم.
شرکت باند و گاز لطیف به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تجهیزات پزشکی یک بار مصرف داخلی با احساس خطیر مسئولیت و ادای رسالت خویش ، مصمم است جهت دستیابی به نتایج درخشان تر، موقعیت و جایگاه خود را در صنعت باند و گاز کشور مستحکم تر نماید.
این شرکت از تمامی مصرف کنندگان محصولات خود که به این شرکت اعتماد نموده و با انتخاب محصولات این واحد تولیدی طی 19 سال گذشته این شرکت را مورد حمایت و لطف قرارداده اند، صمیمانه سپاسگــــزاری می نماید و هیچـــگاه تردید به خود راه نمی دهد که رضایت مصرف کنندگان سرمایه و خدمتگزاری به آنها ارجــــح ترین تعــهد یک شرکت رو به توسعه می باشد.
 

آمار سایت
 • بازدیدکنندگان امروز

  3
  7
 • بازدیدکنندگان دیروز

  8
  2
 • بازدیدکنندگان ماه

  4
  8
  1
  7
  4
 • کل بازدیدکنندگان

  6
  2
  3
  9
  9
  5
  6
  1
  8