آخرین اخبار

انتخاب کارگر نمونه استانی

 آقای علیرضا قوی پنجه با بیش از 10 سال سابقه کار در شرکت باند و گاز لطیف توانسته اند در سال 1391 به عنوان کارگر نمونه استان سمنان  انتخاب شوند .

جهت انتخاب کارگر نمونه پارامترهایی از جمله خلاقیت ، صرفه جویی در منابع، کاهش نیروی انسانی ، بهبود تولید و کیفیت و حسن اخلاق  مد نظر گرفته شده است .

بازدید بازرسان محترم اداره کار و امور اجتماعی استان سمنان و همچنین بررسی سوابق موجود در شرکت موید این موضوع می باشد که آقای علیرضا قوی پنجه با سمت سرپرست نگهداری و تعمیرات و در مقایسه با سایر کارگران شرکتهای تولیدی استان سمنان ، در سنجش پارامترهای ذکر شده امتیاز بالاتری کسب کرده اندو از این رو به عنوان کارگر نمونه از طرف اداره کار معرفی شده اند .

 جای بسی خرسندی است که شرکت باند و گاز لطیف توانسته است گامی در جهت تربیت و معرفی فردی خلاق ، کوشا و متعهد در حوزه صنعت بردارد . به همین مناسبت در روز 18 دی ماه طی مراسمی با حضور  جناب آقای دکتر علی منتصری، ریاست محترم هیئت مدیره شرکت باند و گاز لطیف،از زحمات آقای قوی پنجه تقدیر شد و لوحی نیز به نشان یادبود تقدیم گردید. امید آن داریم که در سال های آتی سایر پرسنل شرکت باند و گاز لطیف نیزبا تلاش خود پله های ترقی و پیشرفت را در سایه  لطف الهی طی نمایند.

آمار سایت
 • بازدیدکنندگان امروز

  3
  8
 • بازدیدکنندگان دیروز

  1
  0
  2
 • بازدیدکنندگان ماه

  7
  0
  0
 • کل بازدیدکنندگان

  6
  2
  5
  3
  6
  6
  1
  7
  3